Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

5 Najgorszych Pomysłów Na Pierwszą Randkę

Do kina? Na sushi? A może pojeździć gokartami? Ile osób, tyle pomysłów na pierwszą randkę. Oto pięć tych najgorszych.Na najlepsze pomysły na randki przyjdzie jeszcze czas, ale model którego od jakiegoś czasu używam to: spotkanie na kawę/piwo/wino/drinki (pierwsza miejscówka, 40-50 minut), krótki spacer do drugiej miejscówki, drinki w drugiej miejscówce (40-50 minut), bounceback do domu (albo i nie). O tym co po tym, jak się nie uda wylądować w łóżku na pierwszej randce już pisałem.

Ale wracając do pierwszej randki - jeżeli jest "nudna", ale potrafisz spędzić ciekawą godzinę albo dwie, to nie ma w tym nic złego. Jeżeli zaś będziesz starał się za bardzo i wymyślał niestworzone rzeczy, to a) przeinwestujesz b) dziewczyna pomyśli, że starasz się tak tylko dla niej, więc pewnie nie masz innych opcji c) będziesz bardzo zawiedziony, gdy ona odwoła spotkanie.

Z drugiej strony jeżeli na starcie wybierając miejsce, w którym ani się nie poznacie, ani nie będziecie się dobrze bawić, to sam jesteś sobie winny.

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 23:14

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com